Kontakt na vedoucí školní jídelny

+ 420 558 993 013

Výdej obědů probíhá od 11:00 do 14:00.

V současné době musí žáci dodržovat zvýšená hygienická opatření:

• Před vstupem do školní jídelny si řádně umýt ruce vodou a mýdlem nejméně po dobu 30 vteřin nebo použít desinfekci rukou.
  • Žákům není umožněn samoobslužný výdej jídla. Příbory, polévka, hlavní jídlo a saláty jsou vydávány kuchařkami na tác.
  • Žáci sedí vedle spolužáků ze své třídy, nemixují se s jinými žáky. V případě, že je jídlená plná, čekají na pokyn vyučujícího.

Odhlašování obědů

Každý žák musí mít svůj platný čip. Odhlašování stravy je možné do 14:00hodin předchozího dne. První den nepřítomnosti si můžete vyzvednout oběd za zvýhodněnou cenu (25, 27 a 29Kč) do přineseného jídlonosiče v době od 11:00 – 11:30 hodin.

NEOMLUVENÁ NEPŘÍTOMNOST – NEODHLÁŠENÁ STRAVA:

Upozorňujeme zákonné zástupce žáků, že od druhého dne neomluvené nepřítomnosti se žákovi započítává strava jako cizímu strávníkovi, to je za cenu oběda + 30,- Kč réžie (el. energie, plyn, mzda, voda, čis. prostředky atd. ).

Způsob odhlašování:

• prostřednictvím webové aplikace www.estrava.cz nebo pro mobilní zařízení m.estrava.cz
  • u vedoucí školní jídelny: telefonicky na tel. č. 558 993 013

Návod na používání systému eStrava

Základní dokumenty školního stravování