Ve středu 17. 2. 2021 jsme k radosti obou tříd měli očekávaný karneval. Děti se na tento slavnostní den chystaly už týden předtím - pomáhaly zdobit třídu nafukovacími balónky, vyráběly karnevalové čepice, vybarvovaly, kreslily, stříhaly a lepily veselé klauny.
Na karneval se sešly skoro všechny děti. Každé dítě mělo krásnou masku. Děti budou mít i hezkou vzpomínku od pana fotografa.
Celé dopoledne jsme hráli hry, soutěžili a tančili. ....Škoda jen, že letos nemohl přijít kouzelník,... tak snad příští rok.

Dobrý den, přikládáme video z vánočního vystoupení.

Advent - Motýlci

Krásný čas adventu třída Motýlků trávila hlavně tvořením, poslechem příběhů a pohádek, zpěvem, kreslením, vyráběním dárečků a to vše se zimní a vánoční tématikou. Také u nás byl Mikuláš  a Ježíšek. Pro všechny z Vás jsme natočili krátké video a přejeme Vám krásné Vánoce a lepší nový rok 2021.

Dobrý den, přidáváme video z vánočního vystoupení.

¨

Karneval ve školce