Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Navštívili jste Řím? My ano, díky našim žákům ze 6. ročníku. V rámci projektu Starověké římské město vznikly pod jejich rukama úžasné projekty. Rázem jsme se mohli procházet po Fóru Románu, sledovat souboje gladiátorů v monumentálním Koloseu či obdivovat krásy římských lázní. 

V porotě zasedli ti nejpovolanější - paní zástupkyně a pan ředitel. Rozhodování neměli jednoduché, protože každý projekt byl originální a propracovaný. Nakonec ale došli ke společnému rozhodnutí.

Na 3. místě se umístil tým ve složení Veronika Brancová, Viktorie Byrtusová, Elen Lyčková a Nikol Oslancová ze 6.B, 2. příčku obsadili Lukáš Heczko, Matěj Kantor, Dominik Probosz a Jakub Szuscik ze 6.A a na stupínek nejvyšší vystoupili Daniela Gazdíková, Nikol Kotasová, David Petráš a Laura Samková opět ze 6.A. Všechny vítězné celky získaly sladkou odměnu, největší radost však vyvolal máslový dort s čerstvým ovocem, ze kterého se radovali vítězové. 

Děkujeme žákům za aktivní, inspirativní a poctivý přístup a budeme se těšit, čím nás ohromí příští rok. 

 Vaše Bezručka

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech