Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Dnes si děti z venkovky oslavily svůj svátek na zahradě. Čekalo na ně šest stanovišť, na kterých našly třeba pohádkové dvojice nebo rozsypané zápalky. Pohádkové dvojice byly rozházené, tak dětem nezbylo nic jiného, než k Rumcajsovi najít Manku či k Lotrandovi Zubejdu. Dětem šlo dobře i ukládání zápalek do krabičky jednou rukou. Tohle zvládl opravdu každý. Trošku horší to bylo na stanovištích, na kterých se házelo. Ale nakonec se většině dařilo i u diskgolfu či u veselého panáka.

 Hlavičky si děti musely lámat na stanovišti, u kterého hledaly rozdíly mezi, na první pohled, stejnými obrázky. Sedm rozdílů objevili rovněž téměř všichni. Na posledním připraveném stanovišti byly kuželky. A že padaly! Děti se skvěle bavily. Co je na tom ale ještě úžasnější? Asi mnohé napadne, jak to na těch stanovištích fungovalo? Kdo dětem zapisoval do lístku stanovišť, že úkol splnily, když stanovišť bylo šest a tohle oddělení má jen jednu paní vychovatelku? Děti tohle dokázaly samy a vzájemně si na stanovištích pomáhaly. Byl to moc prima den.

 

venkovka3

venkovka2

venkovka4

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech