Nová výzva je tady. Vytvoř se spolužáky třídní časopis. Projekt, který zvítězí, může ve tvorbě časopisu pokračovat dále.

Jak by měl časopis vypadat:

-forma a úprava je na Vás, můžete časopis lepit, kreslit, vystřihovat, ale také vytvořit elektronicky a vytisknout

Co by měl časopis obsahovat:

-zajímavá titulní strana

-jeden rozhovor (se žákem, učitelem, někým známým…)

-jeden článek na libovolné téma

-jedna hra pro čtenáře (osmisměrka, křížovka, hledání rozdílů…)

-jeden kvíz (otázky na libovolné téma – odpovědi budou napsány například na zadní straně)

-jakýkoliv obsah navíc se cení

Úkoly si musíte ve třídě rozdělit a pracovat každý na nějaké části. Je to VÁŠ společný projekt.

Pokud budete potřebovat oporu, obraťte se na p. uč. Raszkovou (kabinet čj v 2. patře u učebny angličtiny)

Výzvu startujeme na začátku února. Časopisy odevzdávejte do 26. 2. 2020 do učeben google classroom s názvem VÝZVA. Pokud budete jednotlivé stránky vytvářet ručně, pak kvalitně vyfoťte a vložte.

Plakát časopis