Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

OZNÁMENÍ O KONÁNÍ VOLEB ZÁSTUPCŮ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ DO ŠKOLSKÉ RADY ŠKOLY

V souladu s § 167 a 168 odst. 4 školského zákona byli na základě rozhodnutí zákonných zástupců žáků jmenováni následující kandidáti do voleb zástupců zákonných zástupců do školské rady naší školy (seznam kandidátů se řídí abecedním pořadím prvního písmene příjmení kandidáta):

  • paní Petra Bartošová– třída 4.A
  • paní Lenka Borská – 3. třída
  • paní Olga Cieslarová – 7. třída
  • paní Světlana Drongová – 2.třída
  • pan Svatopluk Hubáček – 5.třída
  • pan Evald Huczala – třída 8.B
  • pan Jiří Chovanec - 2.třída, třída 4.B
  • paní Martina Lenczovská - 5.třída
  • paní Olga Nová – 2. třída, 5. třída, 9. třída
  • pan Ivo Raška – 7. třída

Volby se uskuteční v termínu od 15. do 19. února 2021 pomocí hlasovacích lístků, které obdrží žáci ve škole a odevzdají je třídním učitelům.

V případě nepříznivé epidemiologické situace, může být termín konání voleb posunut. O této změně budeme včas informovat. V případě ztráty hlasovacího lístku nebo nemoci žáků, bude zákonným zástupcům umožněno vyplnit hlasovací lístek na sekretariátě školy v době od 7:00 do 14:30.

Výsledky voleb budou zveřejněny na internetových stránkách školy www.zspbtrinec.cz nejpozději 26. února 2021. Do školské rady ZŠ Petra Bezruče Třinec budou zvoleni dva kandidáti, kteří obdrží nejvyšší počet hlasů.

Mgr. Martin Raška
ředitel školy

V Třinci 15. ledna 2021

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech