Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Vážení rodiče,

v příštím roce se uskuteční volby do školské rady. Školská rada spolurozhoduje o chodu a provozu školy v rozsahu daném § 167 a 168 odst. 4 školského zákona. Schází se většinou 2-3 krát ročně.

Obracíme se na vás s žádostí o nominaci zástupců z řad zákonných zástupců žáků naší školy. Prosím, uveďte jména max. dvou kandidátů (musí se jednat o rodiče žáka naší školy), kteří by tuto funkci podle vašeho názoru mohli zastávat.

Pochopitelně můžete navrhovat i sami sebe. Návrhy kandidátů stejně jako volba zástupců jsou tajné.
Vyplňte, prosím, přiložený formulář nejpozději do 5. 1. 2021, který Vám bude zaslán prostřednictvím systému Škola Online. V případě, že nemáte přístup k internetu, můžete návrhy podávat na sekretariátu školy v úředních hodinách.

Z vašich návrhů sestavíme seznam kandidátů a v lednu příštího roku z nich hlasováním vyberete zástupce do školské rady z řad zákonných zástupců.

Děkujeme za váš čas.

Mgr. Martin Raška
ředitel školy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech