Vážení rodiče,

od 04.01.2021 je umožněna pouze přítomnost žáků 1. a 2. třídy ve škole, ostatní ročníky se vzdělávají distančně.

Zasíláme Vám informace o organizaci výuky.

Informace pro rodiče žáků 3. a 9. třídy

• U těchto ročníků probíhá distanční výuka a online hodiny v Google Classroom dle rozvrhu na webových stránkách školy.
  • Zapůjčení tabletu nebo notebooku pro online výuku bude možné od 04.01. na sekretariátu školy. Při řešení technických problémů kontaktujte pana uč. Filipczyka (mobil: 739 278 291, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
  • Obědy pro žáky na distančním vzdělávání jsou k dispozici od pondělí 04.01.2021 od 13:15 do 13:45., po dohodě s vedoucí školní jídelny, zůstávají automaticky přihlášeni všichni žáci, kteří odebírali obědy během distan. výuky v listopadu. Kdo nemá o obědy zájem, musí si je odhlásit u ved. ŠJ. Noví zájemci si musí obědy přihlásit.
  • Při neúčasti na online hodině nezapomeňte žáka vždy omluvit.
  • Zákonní zástupci žáků kritické infrastruktury mohou využít zajištění dohledu svých dětí (více informací zde).

Informace pro rodiče žáků 1. a 2. třídy

• Výuka bude probíhat dle platného rozvrhu. O mimořádných změnách budete informováni třídními učiteli.
  • Nebude probíhat výuka Tv a zpěvu - budou zvoleny alternativní možnosti (př. procházka).
  • Z důvodu častějšího větrání během výuky dohlédněte, aby měly děti dostatečně teplé oblečení.
  • Žáci musí po celou dobu pobytu ve škole nosit roušky a dodržovat hygienická pravidla. Vybavte děti min. 2 rouškami uloženými v igelitovém sáčku.
  • Žákům bude k dispozici školní družina do 16:00. Ranní družina nebude v provozu.
  • Žáci s respiračními potížemi, nachlazením nebudou do školy vpuštěni.
  • Oběd bude vydáván dle časového harmonogramu.

Umístění tříd:

Třída     Nástup do školy        Třída     Družina

1. třída           7:45                    1. třída     5. třída

2. třída          7:55                     3. třída    venkovka

Výdej obědů:

Výdej oběda      1. třída           2. třída            Kritická infr.

Pondělí           11:40              12:35                12:00

Úterý               11:40              11:15                12:00

Středa             11:40              12:35                12:00

Čtvrtek             12:35             11:40                 12:00

Pátek               11:15             11:40                  12:00

Všichni žáci 1. a 2. tř. jsou automaticky přihlášení k obědům a svačinám od 04.01.2021. Ti, kteří nebudou chodit na obědy nebo odebírat svačiny, se musí odhlásit telefonicky u vedoucí školní jídelny na tel.: 558 993 013. Kdo ještě nezaplatil obědy a svačiny - je nutné je uhradit 04.01. ráno do 8:00 hod.

Na děti se už moc těšíme a věříme, že je brzy budou následovat i další třídy.

S pozdravem a přáním pevného zdraví