Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech


V pátek 21. června 2024 se uskutečnil výlet pro rodiče, děti a také dva učitele.

Výlet odstartoval cestou vlakem z Třince do Návsí, kde jsme přestoupili na autobus do Horní Lomné, odkud jsme se nejprve vypravili na chatu Kamenitý, kde jsme pak společně procházeli okolní přírodu, obdivovali krásné výhledy a společně sdíleli zážitky z krásné přírody umocněné slunečným počasím.

Během cesty se děti skvěle bavily hraním různých her. Poté jsme pokračovali na Kozubovou, kde byl pro děti připraven oběd a děti také objevily ukrytý poklad! Součásti prohlídky Kozubové byla i vrcholová prémie na rozhlednu v kapli Sv. Anny, kde mohl každý svůj výstup oslavit zazvoněním na zvon. Sestup z velehor pak pokračoval na autobusovou zastávku do Milíkova, kde pěší tůra naštěstí skončila a autobus nás pohodlně odvezl až do Třince. Byl to pro mnohé z nás skvělý den plný radosti a společného sdílení zážitků s rodiči. Mnozí porpvé zjistili, jak pěkné výhledy mohou být z vrcholků Moravskoslezských Beskyd.

Počasí nám krásně vyšlo, ale na oblíbenou písničku "Sláva nazdar výletu" bohužel nedošlo. Snad příští rok.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech