Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Tentokrát jsme na výlet vyrazili do nedaleké Ostravy.

Náš výlet začal brzy ráno. V sedm hodin jsme odjeli vlakem z Třince na hlavní nádraží v Ostravě. Odsud jsme se nejdříve vypravili do Laser arény, kde si děti zahrály týmové hry.

První hru hráli proti sobě kluci a druhou holky. Na závěr pak bojovali mezi sebou dva nejlepší týmy. Každý poté dostal certifikát s jeho úspěšností a absolvování laser hry. Následně jsme se přemístili do zoologické zahrady, kde měly děti rozchod. Krom toho, že si zde prohlédly jednotlivé pavilony a zvířata, využili také zdejší prostor a čas pro odpočinek. Zároveň ve skupinách zpracovávali pracovní list na přírodovědné téma. Výlet byl zakončen nakupováním suvenýrů v obchodním centru Nová Karolina.  Zde si mimo nakupování děti také zašly na oběd.

Počasí nám během celého dne přálo, teploty byly nadprůměrné a výlet jsme si všichni moc užili. 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech