Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech
Tak jsme se dočkali. Konečně můžeme sportovat a skočíme do toho rovnou po hlavě. Připravili jsme si pro Vás akci plnou pohybu, zábavy a milých setkání. Máte chuť poměřit si síly v házené? Není problém, přihlaste se do turnaje. Chcete společně se svým dítkem sbírat body v šesti zábavných disciplínách? Tak šup do přihlašovacího formuláře. Nejenže si zasportujete, ale ještě upevníte svůj vztah. Krom jiného na Vás čeká sportovní fotokoutek, opičí dráha, kolo štěstí a výborné občerstvení. My už se moc těšíme. A co vy? Přidáte se k nám?
 
Pod plakátem naleznete přihlašovací formulář a harmonogram akce.
 
SPORTOVNÍ DEN BEZRUČKY pro rodiče s dětmi 2
 
 
 
 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech