Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

V naší škole se běžný život úplně nezastavil – byli jsme vybráni jako „náhradní škola“ pro vzdělávání dětí pracovníků kritické infrastruktury jako jedna ze 40 škol v Moravskoslezském kraji.

Děti k nám přicházejí už v 6 hodin ráno a mohou zůstat až do 18 hodin. Naše vychovatelky se neomezují na pouhé “hlídání“ dětí. Dopoledne děti pracují na zadání, které dostaly ze své školy, některé se připojují k online výuce.

Odpoledne, když to počasí dovolí, tráví děti čas na procházce nebo na hřišti venku, případně hrají hry ve škole s vychovatelkami. Jsme rádi, že děti plnohodnotně využívají čas strávený v naší škole. Jejich rodiče se tak mohou věnovat práci, ze které profitujeme všichni.

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech