Vážení zákonní zástupci,

Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola, Třinec, p.o. byla vybrána jako škola poskytující dohled nad dětmi zaměstnanců kritické infrastruktury, kterým byl uzavřením škol zamezen výkon zaměstnání. Touto cestou Vám posíláme základní informace a formulář, který je nutný odevzdat před nástupem dítěte do školy.

• Zajišťujeme dohled nad dětmi zaměstnanců kritické infrastruktury
  • Zajišťujeme dohled v čase od 6.00 do 18.00 hod.
  • Zajišťujeme dohled pouze pro děti do 10 let včetně
  • Zajišťujeme obědy pro děti, neposkytujeme však svačinky
  • Škola neposkytuje vzdělávání dětí. Poskytneme však prostředky pro distanční vzdělávání dětem, aby se mohly účastnit např. online výuky nebo vypracovávat zadané úkoly své kmenové školy. Žádáme Vás proto, aby si děti přinesly potřebné materiály (např. sešity, učebnice, přístupové údaje ke zdrojům zadaných úkolů, rozvrh online hodin)
  • V případě zájmu prosíme zákonné zástupce, aby nám své rozhodnutí sdělili minimálně jeden den dopředu, nejlépe osobně na sekretariátu školy, kde také odevzdají vyplněnou žádost, nebo se s námi spojí telefonicky a mailem zašlou sken podepsané žádosti.

Důležité kontakty:

• Úřední hodiny: Po-Pá 8:00 - 12.00
  • Tel.: sekretariát školy 558 993 010
  • Kontakt na ředitele školy 736 430 160

Upozorňujeme, že děti budou nosit po celou dobu dohledu roušky.  Zákonní zástupci jsou povinni je zajistit! Děkujeme.

Odkaz na online formulář - zde