Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Výzva č. 1  Evropské státyIMG 5252

Třída si vylosovala stát, na který se má během výzvy zaměřit. Připravit si krátkou prezentaci o kultuře, zvyklostech, jazyku, přírodních podmínkách atd…. záleží jen na ní, naco se zaměří. Součástí výzvy je také vyzdobení třídy. Ostatním žákům školy má třída svou snahu prezentovat. Za účast ve výzvě získává každá třída Bezručáka, nejlepší získá ještě jednoho navíc. 

Nebojte se, o výzvu nepřijdete. Jelikož je zakázána účast žáků ve škole, přeneseme úkoly na domácí prostředí a prezentaci necháme na týden, kdy se vrátíte do školy. Až poté budete prezentovat, co jste si za třídu připravili. Využijte dobu doma na vytvoření podkladů, jak k výzdobě, tak k prezentaci. 

 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech