Welcome to zspbtrinec.cz   Click to listen highlighted text! Welcome to zspbtrinec.cz Powered By GSpeech

Poslední pondělí před letními prázdninami jsme si s dětmi ze školní družiny chtěli co nejvíce zpříjemnit.

Děti si mohly přinést z domu veselé havajské kostýmy a masky. Společně jsme si užívali sluníčka, různé venkovní atrakce a ovocné koktejly v našem „Hawai baru“. Jelikož bylo vedro jako na Hawai, osvěžili jsme se s radostí vodními pistolkami. Všechny děti byly letní atmosférou nadšené a vlnily se v rytmu ukulele.V rámci odpoledního programu jsme se hezky rozloučili před tím, než se rozejdeme na letní prázdniny.

Bylo to moc fajn odpoledne, teď už jen počkáme na vysvědčení a poté hurrrááááá prááááázdniny!                                                                                                                                      

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech